Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh

  • 111 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum

Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburg med 3 sovrum ligger 2 km från Royal Botanic Gardens och erbjuder närhet till tågstationen Edinburgh Waverley, som ligger cirka 15 minuters promenad bort. Den 111 m² stora lägenheten har plats för upp till 6 gäster.

I den här lägenheten finns en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh har ett komplett kök och utrustning för matlagning.

Den här lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i distriktet Oudergem / Auderghem. 3 km från boendet hittar du Arthur's Seat. St Cuthbert's Church ligger ungefär 6 minuters promenad bort, och Princes Street Gardens ligger också på gångavstånd från Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh. Du kommer att befinna dig 300 m från busshållplatsen Queensferry Street.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburg
Spectacular 2 Bed, 2 Bath In Edinburgh City Centre
Mobilpris

Spectacular 2 Bed, 2 Bath In Edinburgh City Centre

9.2
Utmärkt 56 recensioner
87 m från boendet
USD 299 USD 269
per natt
Joivy Ultra Luxe Home Near Princes Street
Mobilpris

Joivy Ultra Luxe Home Near Princes Street

7.8
Bra 5 recensioner
94 m från boendet
USD 1141 USD 1027
per natt
Near Transport - Hot Tub - Fireplace - Sleeps 2
Mobilpris

Near Transport - Hot Tub - Fireplace - Sleeps 2

228 m från boendet
USD 761 USD 685
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Edinburgh Flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Haymarket Train Station
    800 m

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh?
      Internet tillhandahålls gratis på Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh.
    • Accepterar Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh husdjur?
      Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh tillåter husdjur.
    • Hur stort är Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh?
      Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburgh är 111 m² stort.
    • Ligger denna lägenhet nära järnvägsstationen?
      Edinburgh Waverley tågstation ligger cirka 15 minuters gångavstånd från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Edinburgh Flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Haymarket Train Station
    800 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Lovely 3 Bed Apartment In Central Edinburg

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng